C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach

  • 26 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Η Αγορά Gambetta απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach Κάννες, ενώ το Μουσείο Castre βρίσκεται σε κοντινή απόσταση.

Το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο για να μπορούν να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 450 μέτρα από το Le Vieux Port. Cannes Casino επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα βρίσκεται 4 χλμ. από το Νησί της Αγίας Μαργαρίτας. Ο σταθμός λεωφορείων Hotel de Ville είναι επίσης σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach Κάννες
Upstays Charming T2 Renovated Balcony And Pool
Τιμή μόνο για κινητά

Upstays Charming T2 Renovated Balcony And Pool

7.0
Καλό 1 σχόλιο
10 μ από το κατάλυμα
Fantastic Located One Bed Room Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Fantastic Located One Bed Room Apartment

10 μ από το κατάλυμα
Apartment Belle Plage
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Belle Plage

10
Εξαιρετικό 3 σχόλια
37 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 21:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας06029023731MX
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach;
      Το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach βρίσκεται κοντά σε Le Suquet.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach περιλαμβάνουν Μουσείο Φωτογραφίας, Fort Royal Sainte-Marguerite Island καθώς και Marché Gambetta.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach θα είναι 166€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν La Pizza Cresci και Astoux et Brun και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    C1 Clemenceau Pool Balcony Bath Ac 2Mins Walk To Sand Beach Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο